Loading...


Tanıtım Filminde nelere dikkat edilmelidir ?

Tanıtım Filminde nelere dikkat edilmelidir? sorularının cevaplarını bu makale sayesinde bilgi edinebilirsiniz.

  • Tanıtım Filminde nelere dikkat edilmelidir ?

Tanıtım filmi, bilindiği üzere çeşitli alan ve sektörlerde kullanılmaktadır. Bir ürünün tanıtımı için, bir mekanın tanıtımı için, bir fabrikanın tanıtımı için tanıtım filmleri oluşturulmaktadır.

Kaliteli tanıtım filmleri oluşturularak tanıtımını yapmak istediğimiz ürünlerin tanıtımını en iyi şekilde gerçekleştirmiş oluruz. Ancak tanıtım filmini hazırlarken dikkat edilmesi gereken hususlar mevcuttur.

Bunlardan en önemlisi filmi yapmaya başlamadan önce bir senaryo belirlenmelidir. Bu #senaryo doğrultusunda akış belirlenerek tanıtım filmi oluşturulmaya başlanmalıdır. Bunun dışında filmde kullanılacak görüntüler özenle seçilip sıralandırılmalıdır. Görüntülerin yanı sıra tanıtımı yapılan ürün hakkında verilmek istenen bilgiler yazılı olarak vermek yerine seslendirmelerle verilmesi bilginin istenen yere ulaşmasını kolaylaştıracaktır.

Çünkü insanlar yazıları okumak yerine seslendirmeleri  dinlemeyi tercih etmektedir. Bu seslendirmeler de #tanıtım filmlerine #kalite ve güzellik katmaktadır. Ayrıca tanıtım filmlerinin süresi de oldukça önemlidir. Uzun süren tanıtım filmleri izleyici sıkabildiği gibi kısa süren tanıtım filmleri istenilen bilginin aktarılmasını engeller.

Bununla birlikte hazırlanan tanıtım filmlerinin kalitesi ürünün kalitesini de yansıtmaktadır. Bunu göz önünde bulundurarak  #filmleri hazırlarsanız eğer pişman olmazsınız. Yukarıda belirtilen önemli önerileri de dikkate alarak tanıtım filmlerinizi oluşturunuz.

Böylelikle tanıtımını yapmak istediğiniz ürünün ya da mekanın tanıtımını en iyi şekilde gerçekleştirmiş olursunuz. Bu filmlerinizi değişik yerlerde yayınlayarak ürününüz hakkında bilgileri tüketiciye aktarmış olursunuz.  Şu dipnotu da düşmek gerekirse #reklamın kalitesi ürünün kalitesi ile eş değerdir.

Kurumsal Tanıtım Filminde Dijitalde Öncüyüz.

Medya ve Teknoloji alanlarında Türk halkına maal olmuş Eserlerin ortaya çıkmasında ve birçok Reklam, Tanıtım, Tv Programı, Klip çalışmalarında İLKleri kullanarak Sektör adına Dijitalde Öncü konumundayız.
Müzik Eserlerinde beste olarak ölümsüzleşen ve ödül aldığımız bir kaç eser.
Kayahan - Siyah Beyaz
Mahsun - Nemrudun Kızı
Ahmet ŞafaK - Sarıkamış

Sonuç odaklı, başarıya giden hizmet anlayışımız. Edindiğimiz temel ilkelerin ürünüdür.
Tecrübeli Kadromuzla daha kaliteli bir hizmet anlayışına borçlu olduğumuzu biliyor ve aldığımız Ödüller ile bunun haklı gururunu yaşıyoruz.

Yılların verdiği tecrübe...

Bize Ulaşın

Bizi Arayın
+90 (212) 217 9988
+90 (543) 217 9988
Adres
Merkez Hasat Mah No:52, Şişli - İstanbul