Loading...


Tanıtım Filmi nedir ?

Tanıtım Filmi nedir? Tanıtım Filmi hizmetleri neleri kapsar? sorularının cevaplarını bu makale sayesinde bilgi edinebilirsiniz.

Tanıtım filmi, herhangi bir ürünün, bir kurumun, veya bir işletmenin senaryolaştırılarak, #senaryo dahilinde tanıtımının yapıldığı filmlere denir.

İnsanlar iş yerlerinin, fabrikalarının, ürünlerinin  tanıtımını yapma gereksiniminde bulunmaktadırlar. Reklamı ve tanıtımı yapılmayan bir iş yerinin duyulma şansı ve reklamı yapılmayan bir ürünün satılma şansı oldukça azdır.

Gelişen teknoloji ile birlikte TV de ve web sitelerinde sık sık karşımıza ürün tanıtım filmleri çıkmaktadır. Bu filmler sayesinde insanlar tanıtımı yapılan ürün hakkında detaylı bilgiye sahip olurlar. Bilindiği üzere insanlar yazı okumayı pek sevmemektedir.

Bu sebepten dolayı ürünün tanıtımını yazılarla yapmak yerine görsel öğelerle yapmak daha kaliteli ve kalıcı #reklam anlamına gelmektedir. Görsel öğelerin yanı sıra gerekli seslendirmelerle birlikte belirli senaryo akışına uygun yapılan tanıtım filmleri en iyi reklam unsurudur.

Seslendirmeler ve görsel öğeler insanların aklında daha kalıcı olmaktadır. Sizlerde tanıtımını yapmak istediğiniz öğenin görsel objelerini hazırlayarak tanıtım filmi yaptırabilirsiniz.Bu filmler belirli senaryo dahilinde en #kaliteli şekilde hazırlanmaktadır.

Sizler bu filmleri kendi web sitenizde, farklı web sitelerinde, TV de, sinemalarda veya seminerlerde yayınlamanız mümkündür. Böylece tanıtımınızı en iyi şekilde gerçekleştirmiş olmakla birlikte geniş kitlelere ulaştırmış olursunuz.

Ancak #tanıtım filmlerinde en çok dikkat edilmesi gereken husus #filmin uzunluğudur. Uzun filmler insanlara sıkıcı gelmekle birlikte aktarılmak istenen bilginin aktarılamamasına neden olabilir. Bu sebepten dolayı filmin süresini iyi ayarlamak gerekmektedir.

Kurumsal Tanıtım Filminde Dijitalde Öncüyüz.

Medya ve Teknoloji alanlarında Türk halkına maal olmuş Eserlerin ortaya çıkmasında ve birçok Reklam, Tanıtım, Tv Programı, Klip çalışmalarında İLKleri kullanarak Sektör adına Dijitalde Öncü konumundayız.
Müzik Eserlerinde beste olarak ölümsüzleşen ve ödül aldığımız bir kaç eser.
Kayahan - Siyah Beyaz
Mahsun - Nemrudun Kızı
Ahmet ŞafaK - Sarıkamış

Sonuç odaklı, başarıya giden hizmet anlayışımız. Edindiğimiz temel ilkelerin ürünüdür.
Tecrübeli Kadromuzla daha kaliteli bir hizmet anlayışına borçlu olduğumuzu biliyor ve aldığımız Ödüller ile bunun haklı gururunu yaşıyoruz.

Yılların verdiği tecrübe...

Bize Ulaşın

Bizi Arayın
+90 (212) 217 9988
+90 (543) 217 9988
Adres
Merkez Hasat Mah No:52, Şişli - İstanbul