Loading...


Sosyal Medya Video Çekim Hizmeti neleri kapsar ?

Sosyal Medyada Öne Çıkmanın En Etkili Yolu! Sosyal Medya Tanıtım Videoları, instagram, facebook, youtube videosu hazırlama gibi alanlarda hizmet vermekteyiz.

Sosyal medya günümüzün en #popüler #iletişim araçlarından biridir. #İnternet kullanımının gün geçtikçe artması sosyal medya da var olan kişi sayısını da hızla artırmaktadır. Bunun farkında olan firmalar sosyal medyayı verimli bir şekilde kullanmak istemektedirler.

Küçük veya büyük firmaların kendilerini tanıtmak ve isimlerini geniş kitlelere duyurmak istemektedirler. Bunun için kendi reklamlarını yapmaya ihtiyaç duyarlar. Bu #reklamları yapmanın günümüz yaşantısında en hızlı ve en basit yolu sosyal medyadır.

Firmalar değişik yerlere afiş vermek için, televizyon veya radyolara reklam vermek için büyük paralar harcamaktadır. Bu harcamayı yapmak istemeyen firmalar, sosyal medyanın geniş kitlelere kısa sürede ulaşabilme özelliğini kullanmaktadırlar. #Facebook, #instagram, #twitter, #youtube gibi tüm dünyada var olan ve milyonlarca kullanıcısı olan bu platformlar en iyi reklam mecralarıdır.

Sizler bu platformlarda ücretsiz veya az paralar ödeyerek reklamınızı en iyi şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bunun farkında olan birçok firma bu platformları kullanmaktadır. Gün geçtikçe kullanan firma sayısı da hızla artmaktadır.

Sosyal Medya Video Çekim Hizmeti Neleri Kapsar ?

1) Hizmetiniz veya firmanız ile ilgili video çekimi(Soru - Cevap olarak) 
2) Montaj (55 Saniye Tüm platformlarda paylaşma master video 1- 4 dakika arası Youtube ve internet sitenizde)

Sosyal Medyada Öne Çıkmanın En Etkili Yolu! Sosyal Medya Video içerikledir.

Neden Video İçerikler Kullanmalısınız?

Video içeriklerin kullanılmasının pek çok sebepleri bulunmaktadır. Bunların en başında da video içeriklere olan ilginin her geçen gün artması ve diğer içeriklere oranla daha fazla tüketilmeye başlanmasıdır.Bu noktada video içeriklerin ne kadar önemli olduğuyla ilgili bir kaç istatistiği sizlerle paylaşmak isteriz;

 

 • Sadece 2017’de 1 haftada internete yüklenen video sayısı,30 yıl içerisinde televizyonlar için hazırlanan video içerikler ile neredeyse aynı sayıda.
 • Facebook’ta 500 milyon kullanıcı, Facebook üzerinden video seyrediyor.
 • Twitter’da kullanıcıların yüzde 82’si video içerik seyrediyor.
 • Snapchat’tebir günde toplam 10 milyar kez video izleniyor.
 • Youtube, Google’dan sonra kullanıcılar için en büyük ikinci arama motoru işlevi görüyor.
 • Şirketlerin üst düzey yöneticilerinin yüzde 59’u bir konuyla ilgili paylaşılan içerikte video bulunuyorsa, metin içerikleri okumak yerine videoyu izliyor.
 • Şirketlerin yüzde 81’i, markalarını konu alan videoları internet sitelerinde kullanıyor.

Video içerikler ve sosyal medya videolarının avantajları nelerdir ?

 • Bütün bu istatistikleri göz önüne aldığınızda video içeriklerin etkisiyle;
 • Sosyal medya hesaplarınızdan daha fazla kullanıcıya ulaşabilirsiniz.
 • Hedef kitlenizin ilgisini daha çok çekebilir ve daha fazla etkileşime girebilirsiniz.
 • Markanız ile ilgili daha fazla akılda kalıcı bir algı oluşturarak rakiplerinizin önüne geçebilirsiniz.
 • Sosyal medya hesaplarınızdan ulaştığınız hedef kitlenizi web sitenize yönlendirerek web sitesi trafiğinizi artırabilirsiniz.
 • Farklı mecralardan artan kullanıcı trafiği sayesinde satışlarınızı artırabilirsiniz.

Ayrıca bu platformlar sayesinde rakip firmalarınızla olan rekabetinizde üst sıralara tırmanabilirsiniz. Bizler sizlere sosyal medyanın kullanımı ile ilgili hizmetler vermekteyiz. Sosyal medya da sürekli ve aktif olarak var olmak istiyorsanız eğer bizlerden yardım alınız.

Bizler sizlerin reklamlarını sosyal medyada en iyi şekilde yapmaktayız. Bu hizmetten yararlanmak istiyorsanız tek yapmanız gereken bizlere başvurarak en iyi hizmetleri alabilirsiniz.

Kurumsal Tanıtım Filminde Dijitalde Öncüyüz.

Medya ve Teknoloji alanlarında Türk halkına maal olmuş Eserlerin ortaya çıkmasında ve birçok Reklam, Tanıtım, Tv Programı, Klip çalışmalarında İLKleri kullanarak Sektör adına Dijitalde Öncü konumundayız.
Müzik Eserlerinde beste olarak ölümsüzleşen ve ödül aldığımız bir kaç eser.
Kayahan - Siyah Beyaz
Mahsun - Nemrudun Kızı
Ahmet ŞafaK - Sarıkamış

Sonuç odaklı, başarıya giden hizmet anlayışımız. Edindiğimiz temel ilkelerin ürünüdür.
Tecrübeli Kadromuzla daha kaliteli bir hizmet anlayışına borçlu olduğumuzu biliyor ve aldığımız Ödüller ile bunun haklı gururunu yaşıyoruz.

Yılların verdiği tecrübe...

Bize Ulaşın

Bizi Arayın
+90 (212) 217 9988
+90 (543) 217 9988
Adres
Merkez Hasat Mah No:52, Şişli - İstanbul