Loading...


Sosyal Medya Nedir? Avantajları Nelerdir ?

Sosyal Medya Nedir? Avantajları Nelerdir ? Sosyal Medya Hizmeti ile başarının anahtarını bizimle keşfedin.

  • Sosyal Medya Nedir? Avantajları Nelerdir ?

#Sosyal Medya, tüm internet kullanıcılarının internet üzerinde birbirleri ile gerçekleştirdikleri paylaşım ve iletişim ağının meydana getirdiği bütüne verilen isimdir.

#Sosyal ağ ve platformlar, insanların içerik, bilgi ve belge paylaşımı yapabildikleri internet siteleri ve buna bağlı uygulamalar vasıtasıyla oluşan büyük bir oluşumdur. Sosyal medya, günümüzde bilinen ve tanınan durumuna WEB 2.0 ‘ın kullanıcıların hizmetine sunulmasından sonra aşama aşama ve her yıl artan bir büyüme ile gelişim hızında geldi.

Geçmişte tek yönlü gerçekleşen bilgi paylaşımı, internet altyapısının gelişmesi ve internete erişebilirliğin artmasıyla çift yönlü ve eş zamanlı bir ulaşım özelliği kazandı. Daha fazla kullanıcı internete erişmeye devam ettikçe paylaşım ve dolayısıyla uygulama platformları sayısı arttı.

Böylece sosyal ağ ve medya günümüzde bildiğimiz tüm kullanıcıların aradığı, ilgilendiği ve ihtiyaç duyduğu içerikler ile bilgiye ulaşabildiği halini aldı. Sosyal medya vasıtasıyla insanlar diğer kullanıcılarla buluştu, iletişime geçti, yardımlaştı, paylaştı ve yeni şeyler öğrendi. Bu anlamda sosyal medya adı konmamış bir eğitim platformu vazifesi de gördü.

Sosyal medya, günümüz de en çok kullanılan ortamlardan biridir. Teknolojinin gelişmesiyle ve insanların #interneti daha çok kullanmasıyla birlikte sosyal medyayı kullananların sayısı hızlar artmaktadır. Sosyal medya içerisinde farklı siteleri bulundurmaktadır.

Bunlardan en popülerleri #facebook, twitter, sözlükler ve forumlardır.  İnsanlar bu mecralarda istedikleri gibi paylaşımlarda bulunabilmektedir. Bunun yanı sıra insanlarla kolay bir şekilde #iletişim kurabilmektedir. Sosyal medya sayesinde insanlar geniş kitlelere bir anda paylaşımları ile ulaşabilmektedir. Şirket ve firmalar sosyal medyanın bu özelliğini kullanmak istemektedirler. Şirketler ve firmalar tanıtımlarını yapmak için sosyal medyada tanıtım filmlerini yayınlamaktadır.

Bunun yanı sıra kendi hakkında bilgileri burada paylaşarak geniş kitlelere ulaşabilmektedir. Ayrıca bu firmalar satmakta olduğu ürünün tanıtımını da sosyal medyayı kullanarak yapmaktadır. Bu ortamlarda ürünlerle ilgili görselleri #paylaşmakta ve bu görsellerle beraber ürünler hakkında bilgiler vermektedirler. Böylece geniş kitlelere kısa süre içerisinde aktarılmak istenen içerikler kolaylıkla aktarılmaktadır.

Sosyal medya bu kolaylıkları sayesinde #ticaret pazarında önemli bir yere sahiptir. Gün geçtikçe sosyal medyayı kullanan kişilerin sayısının artmasıyla sosyal medyanın pazardaki payı giderek artmaktadır. Sizde sosyal medyayı kullanarak kolay bir şekilde geniş kitlelere ulaşabilirsiniz. Bizler size sosyal medyanın nasıl verimli bir şekilde kullanılması için hizmet vermekteyiz.

Sizler de bu hizmetten yararlanarak sosyal medyanın bu pazarda ne kadar etkili olduğunu görebilirsiniz. Tek yapmanız gereken ajansımıza başvurmanızdır.

Kurumsal Tanıtım Filminde Dijitalde Öncüyüz.

Medya ve Teknoloji alanlarında Türk halkına maal olmuş Eserlerin ortaya çıkmasında ve birçok Reklam, Tanıtım, Tv Programı, Klip çalışmalarında İLKleri kullanarak Sektör adına Dijitalde Öncü konumundayız.
Müzik Eserlerinde beste olarak ölümsüzleşen ve ödül aldığımız bir kaç eser.
Kayahan - Siyah Beyaz
Mahsun - Nemrudun Kızı
Ahmet ŞafaK - Sarıkamış

Sonuç odaklı, başarıya giden hizmet anlayışımız. Edindiğimiz temel ilkelerin ürünüdür.
Tecrübeli Kadromuzla daha kaliteli bir hizmet anlayışına borçlu olduğumuzu biliyor ve aldığımız Ödüller ile bunun haklı gururunu yaşıyoruz.

Yılların verdiği tecrübe...

Bize Ulaşın

Bizi Arayın
+90 (212) 217 9988
+90 (543) 217 9988
Adres
Merkez Hasat Mah No:52, Şişli - İstanbul