Loading...

Sıkca Sorulan Sorular

kaliteli bir hizmet anlayışına borçlu olduğumuzu biliyor ve bunun haklı gururunu yaşıyoruz.
Anasayfa / Sıkca Sorulan Sorular
360 Plus Medya nedir. Gerçek bir şirket midir?
360 Plus Medya Kurumsal bir şirkettir. Şişli vergi dairesine bağlı olup Marka patenti olan önemli kurumlara hizmet veren digital bir ajanstır.
360 Plus Medya ne yapar?
360 Plus Medya; kurumların, Belediyelerin, Sanatçıların ve tüzel kişilerin ihtiyaçları doğrultusunda 3 platformda hizmet veren güçlü bir medya ajansıdır.
360 Plus Medya hangi alanlarda hizmet verir?
1) Prodüksiyon : Tanıtım Filmi, Reklam, Klip ve TV PROGRAMI
2) Yazılım : Web Tasarım, Uygulama, Otomasyon, Program
3) Dijital Pazarlama : Seo, Sosyal Medya, E-ticaret, Online pazarlama
360 Plus Medya aracı mıdır, Yoksa işi kendi ekibi mi yapar?
Mutfağı bizde olmayan işleri benimsemediğimiz gibi hizmetinide vermiyoruz.
360 Plus Medya Kurucusu Kimdir?
Kurucumuz: İsmail Gültekin'dir. Kurucumuz aynı zamanda yazılım uzmanı olarak pandemi döneminde Cumhurbaşkanlığı için solunum cihazlarının yazılımlarını gerçekleştiren, Türkiyede yazılım ve teknoloji alanında yaptığı çalışmalarla önemli başarılar elde ederek öğrencilerine ışık olmayı başarmıştır.
360 Plus Medya Yönetmen koltuğunda kim var?
Yönetmen Koltuğunda 800'ün üzerinde klip, bir çok ödülü olan sayısız tv programları ve Türkiye'in ilk özel(Star) televizyon kadrosunda yer alan, Ayşen Grudan'ın damadı değerli hocamız Mustafa Önen vardır.
Siz tanıyorsunuz zaten bir kaç eserini ipucu olarak verelim: Kayahan - Siyah Beyaz, Mahsun - Nemrudun Kızı, Ahmet ŞafaK - Sarıkamış
Yazılım Projelerinde Hazır paketler mi kullanılıyor?
Yazılım projelerinde müşterimizin ihtiyacları doğrultusunda özgün tüm platformlara uyumlu ve projeye göre çeşitli dillerde yazılım kullanıyoruz. Örn:Web sitesi için Php, Mobil uygulama için ios, android.
Ödeme ve İşleyiş süreci nasıl oluyor?
Projenizi doğru analiz ettikten sonra karşılıklı hizmet sözleşmesi ve fatura ile ödemeyi iş başlangıcı ve bitişi 2 aşamalı olarak karşılıklı hakların korunduğu bir ortamda müşteri memnuniyeti ağırlıklı gerçekleştiriyoruz.

Bize Ulaşın

Bizi Arayın
+90 (212) 217 9988
+90 (543) 217 9988
Adres
Merkez Hasat Mah No:52, Şişli - İstanbul