Loading...


Set Ekipmanları Hizmeti

SET EKİPMANLARI NELERDİR? SET EKİPMAN HİZMETİ NELERİ KAPSAR? bu makale sayesinde bilgi edinebilirsiniz.

  • Set Ekipmanları Hizmeti

Günümüzde #film sektörü hızla gelişmektedir. Film sektörünün yanı sıra #reklam filmleri, #tanıtım filmleri gibi sektörlerde gelişme göstermektedir. Bu sektörlerde en önemli unsur settir. #Set içerisinde çalışanların yanı sıra belli başlı set ekipmanları da bulunmaktadır. Bu ekipmanlarının en başında dekor gelmektedir. Filmlerin içeriğine göre set dekoru senaryoya uygun bir şekilde oluşturulmalıdır. Set denilince en başta akla gelen unsur budur. Bunun yanı sıra kamera veya kameralar hazırlanmalıdır. Senaryoya uygun şekilde kameralar set içerisine yerleştirilmelidir.

Set ekipmanları içerisinde yer alan bir diğer unsur ise ışıktır. Filmin konusuna ve senaryosuna göre sette ışıklandırmalar ayarlanılarak film çekimine uygun hale getirilir. Işıklandırmanın yanı sıra set ekipmanları içerisinde kostüm ve kuaför yer almaktadır. Oyuncuların veya figüranların hazırlanmasında kostüm ve kuaför en önemli unsurların başında gelmektedir.

Film değişik ortamlarda çekilecek ise set ekipmanlarının içerisinde ulaşım ve konaklama hizmeti de girmektedir. Son olarak da rol alacak oyuncularda set ekibi içerisinde yer almaktadır. Günümüz de bu hizmetleri kapsamlı olarak ajanslar sağlamaktadır. Sizler bu büyük çaplı hizmetten yararlanmak istiyorsanız eğer ajansımıza başvurarak bu hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

#Ajans olarak sizlere profesyonel set ekibi ve kalite set ekipmanları sunmaktayız. Bu ekipmanların garantisi ajans tarafından verilmektedir. Ayrıca ajansımız sizlere bu kapsamlı hizmetleri uygun fiyatlara sunmaktadır. Bu kaliteli ve uygun fiyattaki hizmetlere ulaşmak için tek yapmanız gereken şey ajansımıza başvuru yapmanızdır.

Kurumsal Tanıtım Filminde Dijitalde Öncüyüz.

Medya ve Teknoloji alanlarında Türk halkına maal olmuş Eserlerin ortaya çıkmasında ve birçok Reklam, Tanıtım, Tv Programı, Klip çalışmalarında İLKleri kullanarak Sektör adına Dijitalde Öncü konumundayız.
Müzik Eserlerinde beste olarak ölümsüzleşen ve ödül aldığımız bir kaç eser.
Kayahan - Siyah Beyaz
Mahsun - Nemrudun Kızı
Ahmet ŞafaK - Sarıkamış

Sonuç odaklı, başarıya giden hizmet anlayışımız. Edindiğimiz temel ilkelerin ürünüdür.
Tecrübeli Kadromuzla daha kaliteli bir hizmet anlayışına borçlu olduğumuzu biliyor ve aldığımız Ödüller ile bunun haklı gururunu yaşıyoruz.

Yılların verdiği tecrübe...

Bize Ulaşın

Bizi Arayın
+90 (212) 217 9988
+90 (543) 217 9988
Adres
Merkez Hasat Mah No:52, Şişli - İstanbul