Loading...


Reklam Filminde Nasıl Başarılı Olunur ?

Reklam Filminde Nasıl Başarılı Olunur ? sorularının cevaplarını bu makale sayesinde bilgi edinebilirsiniz.

  • Reklam Filminde Nasıl Başarılı Olunur ?

Gelişen teknoloji ile birlikte günümüzün her alanında reklamlar bulunmaktadır. Bu reklamlar bir ürünün #tanıtımı veya bir yerin tanıtımı için çekilmiş reklamlardır. Reklamların amacı ürünün veya firmaların ismini tanıtmaktır. Bu tanıtımın yanı sıra bu isimleri geniş kitlelere duyurmak amaçlanmıştır.

İnternetin kullanımının artması ile sosyal medya da yer alan kişi sayısı hızla artmaktadır. Bu artışın farkında olan firmalara isimlerini bu platformlarda da duyurmak istemektedirler. Birçok firma ürün tanıtımı için reklam filmleri çekmektedirler. Bu #reklam #filmlerini televizyon, internet, radyo gibi değişik platformlarda yayınlamaktadırlar.

Ancak reklam filmlerinin #kaliteli olması firmanın kalitesini yansıttığı unutulmamalıdır. Bunun farkında olan firmalar kaliteli reklam filmleri hazırlamak istemektedirler. Günümüz de birçok #ajans reklam filmi hazırlamaktadır. Bizler ajansımızda reklam filmi konusunda profesyonel ekipler bulundurmaktayız. Bu ekiplerimiz isteğiniz doğrultusunda bir senaryo belirleyerek reklam filmi hazırlamaya başlarlar.

Reklam filmlerinde en önemli unsur ürün görüntüleridir. Görüntülerin anlaşılır ve kaliteli olması çok önemlidir. Ayrıca ürün hakkında seslendirmeler kullanılarak bilgiler verilmelidir. Bu bilgilerin yanı sıra değişik animasyonlar ekleyerek reklam filmleri güzelleştirilmektedir.

Ayrıca reklam filmlerinin süresi müşteriyi ve izleyiciyi sıkmayacak cinsten ayarlanmaktadır. Böylelikle firmanızın kalitesine uygun reklam filmleri hazırlamış oluruz. Bu filmleri istediğiniz platformlarda yayınlayabilirsiniz. Ayrıca bu hizmeti size kısa sürede uygun fiyatlarla vermekteyiz. Sizde ajansımıza başvuru yaparak bu kaliteli hizmetten yararlanmış olursunuz.

Kurumsal Tanıtım Filminde Dijitalde Öncüyüz.

Medya ve Teknoloji alanlarında Türk halkına maal olmuş Eserlerin ortaya çıkmasında ve birçok Reklam, Tanıtım, Tv Programı, Klip çalışmalarında İLKleri kullanarak Sektör adına Dijitalde Öncü konumundayız.
Müzik Eserlerinde beste olarak ölümsüzleşen ve ödül aldığımız bir kaç eser.
Kayahan - Siyah Beyaz
Mahsun - Nemrudun Kızı
Ahmet ŞafaK - Sarıkamış

Sonuç odaklı, başarıya giden hizmet anlayışımız. Edindiğimiz temel ilkelerin ürünüdür.
Tecrübeli Kadromuzla daha kaliteli bir hizmet anlayışına borçlu olduğumuzu biliyor ve aldığımız Ödüller ile bunun haklı gururunu yaşıyoruz.

Yılların verdiği tecrübe...

Bize Ulaşın

Bizi Arayın
+90 (212) 217 9988
+90 (543) 217 9988
Adres
Merkez Hasat Mah No:52, Şişli - İstanbul