Loading...


Otel Tanıtım Filmi Nedir? Nasıl Olmalıdır?

Otel Tanıtım Filmi Nedir? Nasıl Olmalıdır? sorularının cevaplarını bu makale sayesinde bilgi edinebilirsiniz.

  • Otel Tanıtım Filmi Nedir? Nasıl Olmalıdır?

Günümüz de birçok #otel sahibi otellerinin #reklamını yapma ihtiyacı duymaktadır. Bu reklam ihtiyacı gelişen teknoloji ile birlikte tanıtım filmleri ile sağlanmaktadır. İnsanlar uzun yazılar okumak yerine daha görsel şeyleri tercih ettiği için en iyi reklam çeşidi #tanıtım filmleridir.

İnsanlar görsel mesajları daha rahat bir şekilde algılayabilmektedir. Bu sebepten dolayı otel sahipleri otel tanıtım filmlerini tercih etmektedir. Otel tanıtım filmi, içerik olarak otel hakkında detaylı bilgiler vermelidir. Yazılardan çok görsel içeriğin bulunması izlenilirliğini artıracaktır. #Film içerisinde otelin farklı yerleriyle ilgili fotoğraflar yer almalı ve bu fotoğraflarla ilgili açıklamalar seslendirmelerle yapılmalıdır.

Kullanılan fotoğrafların gerçekliği yansıtması oldukça önemlidir. Sahte olduğu anlaşılan resimler, otelin tanıtımı açısından olumsuz sonuçlar doğurabilir. Otel tanıtım filmi yaparken filmin uzunluğu ne kısa ne uzun olmalıdır. Uzun olan filmler izleyici sıkarken kısa filmler ise istenilen bilgiyi düzgün şekilde aktaramayabilir. Bu sebeplerden dolayı filmin uzunluğu oldukça önem arz etmektedir.

Bu tanıtım filmleri fuarlar, seminerler, satış buluşmaları, prezantasyonlar, mağaza içi tanıtımları, web siteleri veya otelin kendi web sitesinde kullanılmaktadır. Ayrıca günümüz #teknolojisinde sosyal paylaşım siteleri sık kullanılmaktadır.

Bu nedenle otel tanıtım filmlerinizi  sosyal paylaşım sitelerinde paylaşabilirsiniz. Otellere yabancı turistlerinde gelebileceğini düşünerek filmlerin değişik dillerde de olması önemlidir. Bu hususu da dikkate alarak  otel tanıtım filmlerinin bu tür ortamlarda yayınlanmaya uygun şekilde çekilmesi önemlidir.  Böylece otelin tanıtımı sağlıklı bir şekilde gerçekleştirilir.

Kurumsal Tanıtım Filminde Dijitalde Öncüyüz.

Medya ve Teknoloji alanlarında Türk halkına maal olmuş Eserlerin ortaya çıkmasında ve birçok Reklam, Tanıtım, Tv Programı, Klip çalışmalarında İLKleri kullanarak Sektör adına Dijitalde Öncü konumundayız.
Müzik Eserlerinde beste olarak ölümsüzleşen ve ödül aldığımız bir kaç eser.
Kayahan - Siyah Beyaz
Mahsun - Nemrudun Kızı
Ahmet ŞafaK - Sarıkamış

Sonuç odaklı, başarıya giden hizmet anlayışımız. Edindiğimiz temel ilkelerin ürünüdür.
Tecrübeli Kadromuzla daha kaliteli bir hizmet anlayışına borçlu olduğumuzu biliyor ve aldığımız Ödüller ile bunun haklı gururunu yaşıyoruz.

Yılların verdiği tecrübe...

Bize Ulaşın

Bizi Arayın
+90 (212) 217 9988
+90 (543) 217 9988
Adres
Merkez Hasat Mah No:52, Şişli - İstanbul