Loading...


Mekan Tanıtım Filmi Nedir ? Nasıl Olmalıdır ?

Mekan Tanıtım Filmi Nedir ? Nasıl Olmalıdır ? sorularının cevaplarını bu makale sayesinde bilgi edinebilirsiniz.

  • Mekan Tanıtım Filmi Nedir ? Nasıl Olmalıdır ?

Günümüz de faklı alanlarda işleyiş gösteren birçok mekan bulunmaktadır. Bu da mekanlar arası rekabeti artırmaktadır. Mekan sahipleri rekabette başarılı olmak için ve mekanlarının tanıtımını en iyi şekilde yapmak için mekan tanıtım filmi oluşturmaktadırlar.

Bu tür #tanıtım filmlerinde mekanla ilgili resim ve videolara yer verilmektedir. Resim ve videolar mekanla ilgili bilgilerin verildiği seslendirmelerle desteklenmektedir. Bu işleyiş belli bir #senaryoya göre gerçekleştirilmelidir. Eğer belli bir senaryoya göre işleyiş göstermeyen filmlerde anlam kargaşası veya anlaşmazlıklar meydana gelebilir.

En iyi #mekan tanıtım filmlerinde senaryonun önemli olmasının yanı sıra çekilen görüntülerde büyük öneme sahiptir. Film içerisinde gereksiz veya benzer görüntülerin bulunması gereksizdir. Bunun yerine daha anlaşılır ve mekanla ilgili bilgi verici görüntülerin seçilmesi filmin kalitesini artırmakla birlikte müşteriye aktarılmak istenen bilginin sağlıklı bir şekilde aktarılmasını sağlar. Film içerisinde mekanla ilgili değişik görüntüler bulunduğu sürece müşterinin aklında herhangi bir soru işareti kalmayacaktır.

Mekan tanıtım filmlerinde görüntü ve seslendirmenin yanı sıra değişik efektler kullanılabilir. Ayrıca bu görüntü ve efektlerin dışında güzel bir müzikle #filmin seyrini artırmak mümkündür. Mekan tanıtım filminin kalitesi hem mekanın reklamını yapmaktadır hem de mekanın #kalitesini yansıtmaktadır.

Bu sebepten dolayı mekan sahipleri mekanları için oluşturmak istedikleri mekan tanıtım filmlerine büyük önem vermektedir. Mekan sahipleri bu filmi değişik platformlar sayesinde müşterilere kolay bir şekilde ulaştırabilirler.

Kurumsal Tanıtım Filminde Dijitalde Öncüyüz.

Medya ve Teknoloji alanlarında Türk halkına maal olmuş Eserlerin ortaya çıkmasında ve birçok Reklam, Tanıtım, Tv Programı, Klip çalışmalarında İLKleri kullanarak Sektör adına Dijitalde Öncü konumundayız.
Müzik Eserlerinde beste olarak ölümsüzleşen ve ödül aldığımız bir kaç eser.
Kayahan - Siyah Beyaz
Mahsun - Nemrudun Kızı
Ahmet ŞafaK - Sarıkamış

Sonuç odaklı, başarıya giden hizmet anlayışımız. Edindiğimiz temel ilkelerin ürünüdür.
Tecrübeli Kadromuzla daha kaliteli bir hizmet anlayışına borçlu olduğumuzu biliyor ve aldığımız Ödüller ile bunun haklı gururunu yaşıyoruz.

Yılların verdiği tecrübe...

Bize Ulaşın

Bizi Arayın
+90 (212) 217 9988
+90 (543) 217 9988
Adres
Merkez Hasat Mah No:52, Şişli - İstanbul