Loading...


Kurumsal Tanıtım Filmi

KURUMSAL TANITIM FİLMİNDE DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER NELERDİR?

#Kurumlar ve firmalar isimlerini geniş kitlelere duyurmak istemektedirler. Yeni kurulmuş olan veya daha geniş kitlelere yayılmayı hedefleyen kurumlar tanıtımlarını yapmak zorundadırlar. Bu #tanıtımı değişik yöntemlerle gerçekleştirmek mümkündür. Bu yöntemlerden biri #reklam filmleridir.

Kurumların reklam #filmini çekerek değişik platformlarda yayınlayarak kurumların tanıtımını yapmak mümkündür. Bunun dışında değişik afiş ve resimler kullanarak da tanıtım yapmak mümkündür. Günümüz de kurumların yaygın olarak kullandığı tanıtım yöntemi kurumsal tanıtım filmleridir. Bu filmlerde kurumlarla ilgili fotoğraf yer almalıdır. Bu görüntülerin profesyonel kişiler tarafından çekilmesi filmin kalitesini artırıcı cinstendir.

Bunun yanı sıra tanıtım filmi için güzel bir senaryo hazırlanmalıdır. Ancak bu senaryo hazırlanırken kurumun en iyi şekilde tanıtılması hedeflenmelidir. Bu senaryo doğrultusunda görüntüler filme eklenmelidir. Bu #görüntüler sırasında kurumla ilgili bilgiler verilmelidir. İnsanlar yazı okumayı sevmediği için bu bilgiler yazı olarak değil de, seslendirme olarak verilmesi iletilmek istenen bilginin başarılı bir şekilde iletilmesini sağlar.

Kurumsal tanıtım filmlerini kaliteli bir şekilde hazırlamak istiyorsanız eğer ajansımıza başvuru yapınız. Ajansımız da kurumsal tanıtım filmleri hazırlama konusunda eğitimli ekiplerimiz bulunmaktadır. Bu ekiplerimiz istekleriniz doğrultusunda kaliteli hizmetler sunmaktadır. Bu hizmetimizi sizlere kısa sürede sunmaktayız. Ayrıca fiyatlandırmalar oldukça uygundur.

Ayrıca bu kaliteli kurumsal tanıtım filmleri sayesinde rakiplerinize fark atacaksınız. Böylelikle hem piyasa da isminizi geniş kitlelere duyurmuş olursunuz hem de başarılarınıza başarı katarsınız.

Kurumsal Tanıtım Filminde Dijitalde Öncüyüz.

Medya ve Teknoloji alanlarında Türk halkına maal olmuş Eserlerin ortaya çıkmasında ve birçok Reklam, Tanıtım, Tv Programı, Klip çalışmalarında İLKleri kullanarak Sektör adına Dijitalde Öncü konumundayız.
Müzik Eserlerinde beste olarak ölümsüzleşen ve ödül aldığımız bir kaç eser.
Kayahan - Siyah Beyaz
Mahsun - Nemrudun Kızı
Ahmet ŞafaK - Sarıkamış

Sonuç odaklı, başarıya giden hizmet anlayışımız. Edindiğimiz temel ilkelerin ürünüdür.
Tecrübeli Kadromuzla daha kaliteli bir hizmet anlayışına borçlu olduğumuzu biliyor ve aldığımız Ödüller ile bunun haklı gururunu yaşıyoruz.

Yılların verdiği tecrübe...

Bize Ulaşın

Bizi Arayın
+90 (212) 217 9988
+90 (543) 217 9988
Adres
Merkez Hasat Mah No:52, Şişli - İstanbul