Loading...


Firma Tanıtım Filmi Nedir? Nasıl olmalıdır ?

Firma Tanıtım Filmi Nedir? Nasıl olmalıdır ? sorularının cevaplarını bu makale sayesinde bilgi edinebilirsiniz.

  • Firma Tanıtım Filmi Nedir? Nasıl olmalıdır ?

Günümüz şartlarında birçok #firma tanıtımlarını değişik yollarla  yapmaktadır. Firma tanıtımlarını yapmalarındaki amaç hem kendi isimlerini duyurmak, hem de rakip firmalarla olan rekabetten galip çıkmaktır. Gelişen teknoloji ile birlikte firmalar bu tanıtımı değişik yollarla yapmaktadır. 

Günümüz de en çok tercih edilen yöntem ise #tanıtım filmleridir. Firmalar, kendi firma tanıtım filmlerinde firmayla ilgili görseller bulundururlar.Bu görsellerin yanı sıra firmaların verdiği #hizmet hakkında bilgiler verilir. Bu bilgilendirmeler yazı olarak verilmek yerine seslendirme olarak verilmektedir.

Bunun sebebi, insanların uzun yazılar okumayı sevmemesidir. Seslendirme ile verilen bilgiler insanlar tarafından daha çok sevilir ve firma hakkında bilgiler daha iyi anlaşılır. Ayrıca bu firma tanıtım filmlerinin süresi çok iyi ayarlanmalıdır. Ne çok uzun olmalıdır ne de çok kısa olmalıdır. Görseller ve seslendirmeler iyi ayarlanarak belli bir senaryo doğrultusunda film oluşturulmalıdır.

Firma tanıtım filmlerinin kalitesi doğru orantılı olarak firmaların kalitesini de göstermektedir. Bunun farkında olan firmalar tanıtım filmlerinin #kaliteli olmasına özen göstermektedir. Günümüz de birçok firma bu tanıtım filmlerini ajanslara yaptırmaktadır. Siz de kaliteli tanıtım filmlerine sahip olmak istiyorsanız ajansımıza başvuruda bulunabilirsiniz.

Bizler #ajans olarak sizlere belli bir senaryo doğrultusunda, uygun sürede kaliteli  firma tanıtım filmleri oluşturmaktayız. Ayrıca bu firma tanıtım filmlerini uygun fiyatlarla kısa sürede oluşturmaktayız. Bu firma tanıtım filmine sahip olmak için tek yapmanız gereken ajansımıza başvuru yapmanızıdır.

Kurumsal Tanıtım Filminde Dijitalde Öncüyüz.

Medya ve Teknoloji alanlarında Türk halkına maal olmuş Eserlerin ortaya çıkmasında ve birçok Reklam, Tanıtım, Tv Programı, Klip çalışmalarında İLKleri kullanarak Sektör adına Dijitalde Öncü konumundayız.
Müzik Eserlerinde beste olarak ölümsüzleşen ve ödül aldığımız bir kaç eser.
Kayahan - Siyah Beyaz
Mahsun - Nemrudun Kızı
Ahmet ŞafaK - Sarıkamış

Sonuç odaklı, başarıya giden hizmet anlayışımız. Edindiğimiz temel ilkelerin ürünüdür.
Tecrübeli Kadromuzla daha kaliteli bir hizmet anlayışına borçlu olduğumuzu biliyor ve aldığımız Ödüller ile bunun haklı gururunu yaşıyoruz.

Yılların verdiği tecrübe...

Bize Ulaşın

Bizi Arayın
+90 (212) 217 9988
+90 (543) 217 9988
Adres
Merkez Hasat Mah No:52, Şişli - İstanbul