Loading...


E-Ticaret Nedir? E-ticaret sitesi nasıl kurulur?

E-Ticaret Nedir? E-Ticaret özellikleri nelerdir ve nasıl geliştirilir? E-Ticaret dünyasında başarının anahtarını bizimle keşfedin.

  • E-Ticaret Nedir? E-ticaret sitesi nasıl kurulur?

İnternet üzerinde dönen ekonomi ve e-ticaret yoluyla sağlanan gelirler tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de katlanarak arttıkça, bu pastadan pay almak isteyenler için eticaret sitesi kurmak, kârlı bir girişime giden süreçte en önemli adımlardan biri haline gelmiştir.

Sanal mağazaların fiziksel mağazalara göre birçok avantajı olsa da, internet ortamında ticaret yapmanın kendine özgü zorlukları vardır.

Neden Sanal Mağaza ?

Günümüzde pek çok kişi internetin yaygınlaşması ile birlikte alışveriş sitelerine daha çok rağbet göstermeye başladı. Bu sayede alacakları ürünü kıyaslama yapma fırsatı bulan kullanıcılar, şahıs ile muhatap olmadan rahatlığın ve kolaylığın tadını çıkarmaktadırlar.
 
7/24 alışveriş yapma imkanı ile Mağazaların çalışma saatlerine uymak zorunda kalmadan, sabah erken, gece yarısından sonra demeden günün her saati ve yılın her günü müşteriler sanal mağaza'ya ulaşabilir ve alışveriş yapabilirler.
 

Başarılı olmanız, kurulum ve sonrasındaki aşamaları doğru bir şekilde yönetebilmenize bağlıdır. Hem teknik konularda uzman olmalı, hem de satış-pazarlama faaliyetlerinizi aktif bir şekilde yürütürken, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutabilmelisiniz.

Markanızı, Ürünlerinizi İnteraktif platformlar üzerinden aynı anda milyonlarca internet kullanıcısına tanıtmanıza yardımcı oluyoruz. 

Dijital dünyada bir tık ile varolmanızı ve bu pazarda yer almanızı sağlayarak ticarette rakiplerinizden bir adım önde olabilirsiniz.

360 Plus Medya olarak Ürünlerinizin pazarlama ve satış noktasında kurumsal iş ortağı çözümleriyle 
Sanal pazarlarda yer almasını, pazar payındaki yerinin takibini sağlamanızda size destek oluyoruz.
 
Sanal pazarlarda satış yapmak ciddi bir araştırmanın sonucudur.  Rakip analizi, Fiyat politikalarının belirlenmesi, ürünlerinizin Stok takibi, içerik ve görsel olarak detaylı bir sunum gerektiyor.
 

Sektör büyüyor hem de çok hızlı büyüyor.

-Türkiye'de e-ticaret sektörü 2015 yılını 40 milyar TL ile kapatıyor.
-Türkiye’deki aktif internet kullanıcı sayısı ise 46.28 milyon kişi.
-Yani nüfusumuzun yüzde 58’i, internete bağlı. %33'ünün internetten alışveriş yapıyor
-Bu verilere bakarak neden e-ticaret'te sanal mağaza sahibi olmalıyım sorusunun cevabını çok rahat bir şekilde bulabiliriz.                    

Kurumsal Tanıtım Filminde Dijitalde Öncüyüz.

Medya ve Teknoloji alanlarında Türk halkına maal olmuş Eserlerin ortaya çıkmasında ve birçok Reklam, Tanıtım, Tv Programı, Klip çalışmalarında İLKleri kullanarak Sektör adına Dijitalde Öncü konumundayız.
Müzik Eserlerinde beste olarak ölümsüzleşen ve ödül aldığımız bir kaç eser.
Kayahan - Siyah Beyaz
Mahsun - Nemrudun Kızı
Ahmet ŞafaK - Sarıkamış

Sonuç odaklı, başarıya giden hizmet anlayışımız. Edindiğimiz temel ilkelerin ürünüdür.
Tecrübeli Kadromuzla daha kaliteli bir hizmet anlayışına borçlu olduğumuzu biliyor ve aldığımız Ödüller ile bunun haklı gururunu yaşıyoruz.

Yılların verdiği tecrübe...

Bize Ulaşın

Bizi Arayın
+90 (212) 217 9988
+90 (543) 217 9988
Adres
Merkez Hasat Mah No:52, Şişli - İstanbul